2p, 48m, Okolice Ziemniaczanej PIWNICA/OGRÓD/GARAŻ (Wrocław)

Dodane: 26 Lipiec 2019 21:15
3 tygodnie temu


Zdjęcia
2p, 48m, Okolice Ziemniaczanej PIWNICA/OGRÓD/GARAŻ (Wrocław)
Opis nieruchomości:
Galeria zdjęć na portalu WWW.HOMEEXPERT.PL

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki, obręb Bieńkowice przy ul. Ziemniaczanej. Lokalizacja mieszkania w spokojnej okolicy z bezpośrednim dojazdem do pl. Dominikańskiego autobusem linii 114. Ze stacji Brochów w chwilę dostaniemy się pociągiem na Dworzec Główny. Bieńkowice dzieli Rynek odległość jedynie 9km. Mieszkając w niedalekiej odległości od obwodnicy Wschodniej Wrocławia posiadamy rewelacyjny wyjazd w każdym kierunku. W odległości 200 metrów od domu znajduje się urokliwy park z placem zabaw i boiskiem.

Idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkanie o pow. 41m2 po podłodze 48m2 składa się z:
-2 pokoi o pow. 15 i 13m2. W jednym z nich jest sporych rozmiarów garderoba.
-łazienki
-kuchni o pow. 14m2
-przedpokoju.

Budynek jest posadowiony na działce o pow. 1461m2. Każdy z właścicieli 6 lokali jest współwłaścicielem gruntu proporcjonalnie do wielkości mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców jest bardzo sporo terenu, na którym każdy posiada miejsca postojowe oraz wolnostojące garaże. Dodatkowo są dwa ogrody o pow. ok. 800m2 z którym można korzystać na zasadach współwłasności.

Do sprzedawanego mieszkania przynależy nowy oświetlony garaż oraz piwnica o pow. 15m2. W budynku jest tylko 6 mieszkań i żadnych problemów z zaparkowaniem samochodów. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont (wszystkie nowe instalacje, okna itp.) a obecnie zostało odmalowane.

Z uwagi, że mieszkanie jest na ostatniej kondygnacji, możliwe jest powiększenie metrażu o jego rozbudowę w postaci adaptacji strychu. Taka przeróbka możliwa po wstępnym ustaleniu ze wspólnota mieszkaniową .

Do mieszkania przynależy ogród dodatkowo dzierżawiony od PKP o pow. 250m2 który posiada huśtawkę, piaskownicę oraz bramkę do gry w piłkę. Możliwość powiększenia jego powierzchni do ok. 800m2.


Jako wspólnota mieszkaniowa planujemy wykonać remont termoizolacyjny czyli elewację, remont dachu itp. (przybliżony czas realizacji 1-2 lat).

DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ!! !! !! 

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!!

Cena: 299 000 zł

Interesuje Cię zakup tego mieszkania?

numer oferty 6372/3584/OMS

Expresowy Sprzedawca: Agata Wardyniec

Licencja pośrednika odpowiedzialnego zawodowo nr 19883

Liczba pokoi: 
2
Liczba łazienek: 
1
Metraż: 
46 m2
Piętro: 
2
Materiał: 
Ogrzewanie: 
Rynek: 
Wtórny
Adres nieruchomości:
Okolice Ziemniaczanej, Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie
Metraż:
46 m2
Cena za m2:
6 500 zł
Cena:
299 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
724002149
  Wysłanych zapytań: 0

Mieszkania we Wrocławiu - cena sprzedaży m2 [zł]


Mieszkania Dwupokojowe Na Sprzedaż

 Ogłoszenia Premium