Biuro serwisowane o powierzchni 16 m2! Dla 4 osobowego zespołu!

Dodane: 10 Sierpień 2020 11:12
3 dni temu


Zdjęcia
Biuro serwisowane o powierzchni 16 m2! Dla 4 osobowego zespołu!
Opis nieruchomości:
Szukasz miejsca do pracy dla siebie i swoich pracowników? Nasz 4-osobowy pokój może być Twój już teraz! Biuro flex w samym centrum Wrocławia to idealna opcja wynajmu biura dla mikroprzedsiębiorców.

Co przemawia za wybraniem biura u nas? Przede wszystkim świetna lokalizacja oraz wieloletnie doświadczenie, które posiadamy.

Po pierwsze: Plac Solny to lokalizacja, która gwarantuje większe zaufanie klientów Twojej firmy.

Po drugie: Plac Solny to prestiżowy adres, w samym sercu Wrocławia.

Po trzecie: nasza lokalizacja to gwarancja bezproblemowego trafienia do biura! Nie trzeba lawirować między uliczkami, jechać w nieznane dzielnice miasta. Plac Solny to rozpoznawalne miejsce!

Po czwarte: dzięki naszej lokalizacji jesteś w stanie wyjść na szybką kawkę, popołudniowy lunch czy szybko uporać się ze sprawami urzędowymi. Nie tracisz czasu na dojazd do najbliższej restauracji bo pierwszą już napotkasz na parterze naszej kamienicy!

CO ZAPEWNIAMY?

1. Elastyczną formę najmu, dzięki miesięcznemu okresowi wypowiedzenia. W innych miejscach możesz spotkać się z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
2. Komfortowe miejsce do pracy wraz z całym zapleczem kuchenno-sanitarnym. A w kuchni pyszna aromatyczna kawa.
3. Klimatyzowany pokój na wyłączność (24/7). Nie musisz się martwić tym, że nasza recepcja jest czynna do godz. 18:00 w dni robocze. Otrzymujesz indywidualną możliwość dostępu do biura, tak abyś mógł/mogła korzystać z niego codziennie w jakich tylko godzinach chcesz.
4. Profesjonalne administracyjne wsparcie w realizacji spraw związanych z Twoją firmą. Dbamy o to, aby koordynowanie naszego front desku było na jak najwyższym poziomie.
5. Dostęp do urządzeń biurowych (drukarka, skaner, ksero – możliwość wydruku do 500 kartek, fax).
6. Możliwość rejestracji firmy z 50 % rabatem. W naszej ofercie mamy również usługę biura wirtualnego, którą szczególnie polecamy! Dzięki temu, nie będziesz musiał/musiała się martwić tym, że nie jesteś w stanie odebrać jakiegoś listu. My odbierzemy go za Ciebie!
7. Możliwość korzystania z naszych sal warsztatowych, szkoleniowych oraz sal biznesowych ze specjalnym 20% rabatem! Nie musisz wychodzić na spotkanie do kawiarni czy restauracji!
8. Możliwość zamieszczenia tabliczki z logo firmy przed wejściem do biura.
9. Wyposażymy Twoje biuro w potrzebne fotele oraz biurka. Gwarantujemy również dostęp do bezprzewodowego internetu!
10. Usługa sprzątania dwa razy w tygodniu.

Ponadto zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę! 😊 IdeaPlace to nie tylko miejsce do pracy, ale to też świetna społeczność, która uwielbia się integrować. Więc jeśli dołączysz do nas oprócz tego, że zyskasz profesjonalne miejsce do pracy to możesz nawiązać nowe przydatne kontakty oraz będziesz mógł/mogła brać w wydarzeniach organizowanych przez nas!

Jeśli pojawiły się u Ciebie jakieś dodatkowe pytania na temat najmu biura serwisowanego to oczywiście zachęcamy do nie zobowiązującego kontaktu z naszym biurem! Wystarczy telefon albo e-mail! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

KONTAKT:
mail: office@ideaplace.pl
tel: +48 880600717
www.ideaplace.pl

Metraż: 
16 m2
Wolne od: 
00/00/0000
Kaucja: 
0 zł
Dodatkowe opłaty: 
0 zł
Pomieszczeń: 
Stan: 
Adres nieruchomości:
pl. Solny 15, Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie
Metraż:
16 m2
Cena za m2:
169 zł
Cena:
2 700


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
880600717
  Wysłanych zapytań: 0

Nieruchomości komercyjne biura i lokale we Wrocławiu - cena wynajmu [zł]


Nieruchomości komercyjne Biura i lokale Do Wynajęcia

 Ogłoszenia Premium